Dovolte, abychom Vám krátce představili firmu Freightflow

Naše společnost je mezinárodní spediční firma, založená v roce 2002, specializující se na kamionové přepravy do/ze zemí střední a západní Evropy.

Pro naše zákazníky poskytujeme přepravní služby různými typy dopravních prostředků. Mezi něž patří plachtové kamiony, IZO, frigo-chladící kamiony, low deck návěsy, malé nákladní vozy s nosností do 3 tun a jiné.

Zajišťujeme mezinárodní přepravy celovozových, kusových zásilek, přepravy nebezpečného zboží i nadrozměrných nákladů všech možných komodit od spotřebního zboží přes papírenské a kosmetické výrobky, dále produkty dřevařského, potravinářského, gumárenského průmyslu, léčiva a další široký sortiment zboží.

Ve výčtu našich aktivit je třeba dále zmínit knihování trajektů do VB a Irska. Obecně se dá říci, že toto teritorium je považováno za hlavní oblast našich obchodních zájmů.

Na přání našich zákazníků jsme schopni poskytnout skladování a následnou distribuci zboží, v případě potřeby můžeme zajistit připojištění zásilek

Rozhodnete-li se pro naši společnost, k dispozici Vám bude tým kvalifikovaných a jazykově vybavených odborníků s bohatou praxí v mezinárodní kamionové dopravě.

O naší spolehlivosti vypovídá i skutečnost, že dlouhodobě spolupracujeme s nadnárodní skupinou StoraEnso, dále je naším zákazníkem např. Budweiser Budvar a mnoho dalších významných firem.

Těšíme se na Vaše požadavky a pevně věříme, že Vás přesvědčíme kvalitou námi poskytovaných služeb.